Kontakt

För kontaktuppgifter till föreningarna, klicka här.

Anställda i regionen:

Lina Ask
Husmor, Rörvikskyrkan, Boden
0921-50055
lina.ask@efs.nu

Carina Nylander
Assistent i församlingsarbetet, Rörvikskyrkan, Boden
0921-50055
carina.nylander@efs.nu

Samuel Folkesten
Präst Rörvikskyrkan Boden
070-263 26 22
Samuel.folkesten@svenskakyrkan.se

Nadja Sidorenko 
Konsulent Rörvikskyrkan Boden
nadezda.sidorenko@svenskakyrkan.se 

Rebecca Asplund
Församlingsmusiker, Sörbyakyrkan
rebecca.asplund@efs.nu

Mona Nykänen
Församlingsmusiker, Sörbyakyrkan
mona.nykänen@svenskakyrkan.se

Erica Eriksson
Konsulent i Sörbyakyrkan
erica.eriksson@efs.nu

Hanna Berglund
Ungdomspräst i Hortlaxkretsen
073-0880715
hanna.berglund@efs.nu

Tomas Larsson
Präst i Hortlaxkretsen
076-119 34 24
tomas.larsson@efs.nu

Joel Wadström
Präst EFS Luleå
Joel.wadstrom@efs.nu

Ulrica Lindh
Konsulent EFS Luleå
070-533 65 59
ulrica.lindh@efs.nu

Anna Olsson
Präst i Tallhedskyrkan
070-266 98 27
anna.l.olsson@svenskakyrkan.se

Stefan Bergmark
Konsulent i Tallhedskyrkan
stefan.bergmark@efs.nu

Carina Berggren
Präst i Älvsbykretsen
070-293 95 59
Carina.berggren@efs.nu